SHENZHEN XINTAIYUE COMMUNICATION CABLE CO.,LTD.
SHENZHEN XINTAIYUE İLETİŞİM KABLO CO., LTD.

Kalite garantisi mevcut itibar geliştirmeyi garanti eder!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

fiber optik kablo

Sertifika
iyi kalite Cat5e FTP Kablosu satış için
iyi kalite Cat5e FTP Kablosu satış için
Müşteri yorumları
Bu şirketle iş yapmak, pürüzsüz iletişim, harika iş coşkusu, her zaman cevap isteyebilir ve isteğimi anlayabilirim!

—— Bayan Linda

Çok memnun oldum ve çok etkilendim. Ürününüz çok iyi! Kesinlikle aynı şeyin ya da başka bir şeyin geleceğinde daha fazla sipariş verirsiniz.

—— Bay Tonny

Ben sohbet şimdi

fiber optik kablo

(10)
Çin 48 Çekirdek Tek Modlu Optik Fiber Kablo GYTA / GYTS / GYFTA / GYFTS / GYTY / GYFTY / GYXTW Fabrika

48 Çekirdek Tek Modlu Optik Fiber Kablo GYTA / GYTS / GYFTA / GYFTS / GYTY / GYFTY / GYXTW

GYTA / GYTS / GYFTA / GYFTS / GYTY / GYFTY / GYXTW 48 çekirdekli tek modlu fiber optik fiber Uygulamalar: Bu ürün, çekirdek ağdaki dış iletim hatları olarak kullanılabilir (örneğin, yerel telekomünikasyon ... Read More
2016-08-16 11:48:15
Çin Dış Mekan 2 ~ 288 çekirdekli Optik Fiber Kablo GYTY53 Gevşek Boru Bükme Fabrika

Dış Mekan 2 ~ 288 çekirdekli Optik Fiber Kablo GYTY53 Gevşek Boru Bükme

Dış mekan 2 ~ 288 çekirdekli GYTY53 Gevşek Boru Telli optik fiber Kablo Özellikleri: • Özel tüp doldurma bileşiği elyafın kritik bir şekilde korunmasını sağlar • Kırma direnci ve esneklik • Çelik garnitür ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Çin Anten 8/12/24 çekirdekli GYXTW Fiber Optik Kablosu Merkezi boru kablosu Fabrika

Anten 8/12/24 çekirdekli GYXTW Fiber Optik Kablosu Merkezi boru kablosu

Açık hava 8/12/24 çekirdekli GYXTW fiber optik kablo Orta boru kablosu Açıklama MY Fiber Eni 24 Çekirdekli GYXTW Açık Hava Fiber Optik Fiber Kablo Dayanım Üye: iki çelik tel Fiber: SM 9/125 veya MM: 62.5 / 125... Read More
2016-07-05 10:41:02
Çin ADSS Optik Fiber Kablo Tüm Dielelectric Kendinden Destekli Aramid İplik Fabrika

ADSS Optik Fiber Kablo Tüm Dielelectric Kendinden Destekli Aramid İplik

ADSS Fiber Optik Kablo Aramid İpliği ile All-dielektrik Kendinden-destekli Kablo Şartname 1. Tip: ADSS (Tüm Dielektrik kendi kendini destekleyen fiber optik kablo) 2. Çekirdekler: 2 144 çekirdek Özellikleri: 1. ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Çin GYXTC8S 2 ~ 24 çekirdekli Optik Fiber Kablo Merkezi Tüp Şekilleri Fabrika

GYXTC8S 2 ~ 24 çekirdekli Optik Fiber Kablo Merkezi Tüp Şekilleri

GYXTC8S 2 ~ 24 çekirdek Fiber Optik Kablo Merkezi Tüp Şekil 8 Kendi Kabiliyeti Kablo Teknik özellikler 1. Fiber sayısı: 2 ~ 24 2. Düşük kayıp, düşük dağılım 3. Doğru tasarım ve hassas aşırı uzunluk kontrolü ve ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Çin 2-288 Çekirdekler GYTS / GYTA Fiber Optik Kablo PE Dış Kılıf Siyah Fabrika

2-288 Çekirdekler GYTS / GYTA Fiber Optik Kablo PE Dış Kılıf Siyah

Fiber Optik Kablo 2-288cores GYTS / GYTA Fiber Kablo PE Dış Kılıf Siyah Özellikleri: 1. Nem geçirmez ve su engelleyici bileşik ile dolu gevşek boru geçirimsiz hale gelir 2. Mükemmel mekanik ve çevre performansı ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Çin 0.9mm Sc Çok Modlu Fiber Optik Pigtail Sc Tekli Mod Fiber Optik Pigtail Fabrika

0.9mm Sc Çok Modlu Fiber Optik Pigtail Sc Tekli Mod Fiber Optik Pigtail

0.9mm Sc Çok Modlu Fiber Optik Pigtail / Sc Tekli Mod Fiber Optik Pigtail SİPARİŞ SİPLERİ Elyaf Türü Kablo Tipi Bağlayıcı Önyükleme Boyutu Önyükleme Rengi Parlatma Türü Boy SM: 9 / 125μm Simpleks (2-fiber) ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Çin Çok Modlu Fiber Optik Kablolama Fiber Düzeltme Kabloları OM3 LC-SC-DX ROHS Fabrika

Çok Modlu Fiber Optik Kablolama Fiber Düzeltme Kabloları OM3 LC-SC-DX ROHS

Çok Modlu Fiber Optik Yama Kabloları OM3 LC-SC-DX Çok modlu Fiber Ürün Açıklaması MADDE PARAMETRE Uygulayıcı bağlantı tipi MTRJ, MPO, MTP Fiber modu Tekli mod (PC) Çok modlu (PC) Çalışma dalga boyu 1250 ~ ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Çin SC-SC / LC-LC Konnektörlü Tekli Mod Fiber Optik Tel Çift Telli Optik Tel Fabrika

SC-SC / LC-LC Konnektörlü Tekli Mod Fiber Optik Tel Çift Telli Optik Tel

SC-SC / LC-LC Konnektörlü Singlemode çift fiber optik patch kablo Ürün Açıklaması 1.Tip yazın: SC-ST 2. Parlatma: PC (APC / UPC) 3.Sertlenme Kaybı: ≤0.2 dB 4. Geri Döndürme Kaybı: ≥50dB 5. Değiştirilebilirlik: ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Çin SC, LC, ST, FC Konnektörlü Yuvarlak Telli Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

SC, LC, ST, FC Konnektörlü Yuvarlak Telli Fiber Optik Yama Kablosu

SC, LC, ST, FC Konnektörlü Fiber Optik Yama Kablosu / Delikli Kablo Ürün Açıklaması Tip SC-ST Mod 50/125 Fiber Kablo Tipi PVC 3.0mm Ekleme Kaybı ≤0.2 dB Geri dönüş kaybı ≥50 dB Değiştirilebilirlik ≤0.2Db ... Read More
2016-07-05 10:41:02
Page 1 of 1